Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Likwidator szkód majątkowych i rolnych

Estimates Likwidacja Szkód Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista

Estimates Likwidacja Szkód Sp. z o.o. organizuje i realizuje likwidację szkód dla największych towarzystw ubezpieczeniowych. Zapewniamy wysoki poziom usług, dbając o fachowe i terminowe wykonanie zlecenia. Dla naszych współpracowników prowadzimy szkolenia podnoszące umiejętności z technicznych aspektów szacowania szkód budowlanych i rolnych. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób posiadających doświadczenie i wiedzę z dziedziny likwidacji szkód.

 Zakres obowiązków

  • wykonywanie oględzin szkód
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej z miejsca szkody
  • pozyskiwanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego
  • wywiad z poszkodowanym

Wymagania

  • doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych, rolnych
  • zaangażowanie oraz terminowe i poprawne realizowanie zlecenia
  • komunikatywności w kontakcie z klientem
  • umiejętności organizacyjne

Oferujemy

  • pracę dostosowaną do możliwości mobilnych osoby
  • realizację zleceń w ilościach dostosowanych do indywidualnych możliwości
  • udział w szkoleniach pomagających zdobyć dalszą specjalistyczną wiedzę z dziedziny szacowania szkód budowlanych/rolnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne