Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Likwidator szkód majątkowych

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów likwidacji szkód z ubezpieczeń majątkowych i oc z tytułu posiadanego mienia

  • rozpatrywanie skarg i odwołań

  • podejmowanie decyzji w ramach nadanych limitów

  • bieżący monitoring i analiza szkodliwości

  • udział w pracach usprawniających procesy likwidacji szkód

  • tworzenie i aktualizacja rezerw szkodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • znajomość narzędzi office

  • mile widziane doświadczenie w pracy z elektroniczną teczką szkodową

  • pożądana znajomość systemów kosztorysujących SEKO/NORMA

  • preferowane doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych

  • komunikatywność, umiejętności negocjacji

  • rzetelność, dokładność i systematyczność w pracy

To oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego

  • świadczenia socjalne

  • możliwość świadczenia pracy w formie zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” działające na rynku ubezpieczeń od 1992 roku, poszukuje kandydata na stanowiska likwidatora szkód majątkowych.

Miejsce pracy: możliwe we wszystkich placówkach TUW’TUW” : Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Toruń, Warszawa, Wrocław.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w temacie „Rekrutacja – BLSM”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.