Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Likwidator Szkód Majątkowych w terenie

MENTAX S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie oględzin majątkowych

  • sporządzanie dokumentacji na miejscu szkody

  • wykonanie dokumentacji fotograficznej

  • pozyskiwanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego

Nasze wymagania

  • terminowa i poprawna realizacja otrzymanych zleceń

  • komunikatywność w kontakcie z klientem

Mile widziane

  • doświadczenie w terenowej likwidacji szkód majątkowych

To oferujemy

  • współpracę na podstawie B2B lub umowy o dzieło

  • mobilny sposób działania

  • czas pracy i teren działania dostosowany do Twojego potencjału i aktualnych potrzeb

  • realizacja ilości zleceń zależna od Twoich mobilnych możliwości

  • wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych zleceń

  • płynne i przejrzyste rozliczenia finansowe

MENTAX S.A.

Mentax SA posiada wieloletnie i potwierdzone sukcesami doświadczenie na rynku likwidacji szkód. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju likwidacji. Nasze rozwiązania oparte są na przyjaznym i intuicyjnym środowisku online.

Przewiń do profilu firmy