Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Likwidator Szkód Majątkowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku, należące do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group, poszukuje osób do pracy w Departamencie Likwidacji Szkód, na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis Stanowiska:
    • Prowadzenie właściwej, terminowej i zgodnej ze standardami korespondencji w zakresie prowadzonych spraw szkodowych
    • Analiza i kompletowanie dokumentacji szkodowej
    • Prowadzenie spraw szkodowych pod kątem zabezpieczenia praw Towarzystwa do roszczeń regresowych
    • Przygotowywanie projektów odpowiedzi na odwołania klientów
    • Bieżąca współpraca z zagranicznymi partnerami i rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód
    Wymagania:
    • Wykształcenie  wyższe
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze likwidacji szkód majątkowych
    • Znajomość przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
    • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność
    Oferujemy
    • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy
    • Brak monotonii - multizadaniowe środowisko pracy
    • Prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy
    • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym