Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Noxa Insurance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pory 78 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Likwidator szkód transportowych

NOXA INSURANCE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • samodzielna obsługa procesu likwidacji przydzielonych szkód z zakresu OCPD, OCS, Cargo,

  • udział w oględzinach w wybranych szkodach na terenie RP i poza RP,

  • kontrola i bieżąca obsługa prowadzonych szkód w systemie IT, w tym raportowanie statusów szkód do przełożonych i klientów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • obsługa reklamacji i odwołań,

  • współpraca i tworzenie nowych rozwiązań systemowych, operacyjnych w ramach prowadzonych szkód,

  • spotkania z klientami.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze szkód z polis OCPD, OCS, Cargo,

  • znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa w szczególności z zakresu prawa cywilnego, ustawy o przewozie, Konwencji CMR, prawa ubezpieczeniowego,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie istotnym atutem,

  • wykształcenie prawnicze, ubezpieczeniowe, techniczne również będzie istotnym atutem,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, łatwość w przyswajaniu i stosowaniu nowych technologii IT,

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętności negocjacyjne,

  • staranność i systematyczność w pracy pod presją czasu,

  • elastyczność co do miejsca i czasu pracy, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w komfortowym biurze,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i pozytywnie nastawionym w każdej sytuacji zespole,

  • możliwość dalszego rozwoju w wybranych rodzajach szkód,

  • elastyczne warunki pracy i formy zatrudnienia do ustalenia z każdym kandydatem,

  • narzędzia pracy (laptop, telefon), wewnętrzny autorski system motywacji i wsparcia pracownika w rozwoju

  • różne benefity

O nas

Noxa Insurance Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku wsparcia procesów likwidacji i obsługi szkód. W całości stworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń jej założycieli i współtwórców. Firma stawiająca na najnowsze technologie, nowoczesne rozwiązania w procesach obsługi szkód, a przy tym kładąca nacisk na elastyczność i kreatywność przy tworzeniu rozwiązań dla swoich klientów. Jest firmą stworzoną przez entuzjastów i mocno wspiera pracowników, którzy w zawodzie likwidatora szkód chcą spełniać się i rozwijać. Specjalizujemy się w szkodach transportowych, szkodach gospodarczych z zakresu ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej każdego rodzaju, szkodach na mieniu i na osobie, w szkodach finansowych w tym BI.