Likwidator Szkód w Uprawach

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-28
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-12-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mentax SA posiada wieloletnie i potwierdzone sukcesami doświadczenie na rynku likwidacji szkód. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju likwidacji. Nasze rozwiązania oparte są na przyjaznym i intuicyjnym środowisku online.

    Chciałbyś nawiązać współpracę z Firma ceniącą sobie Twój czas i umiejętności?
    Posiadasz wiedzę i doświadczenie w dziedzinie likwidacji szkód w uprawach? Lubisz nowinki techniczne, Jesteś otwarty na nowe wyzwania?

    Jeżeli tak, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!!!
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • wykonywanie oględzin upraw
    • sporządzanie dokumentacji na miejscu szkody
    • pozyskiwanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego
    • wyliczanie wartości szkody

    OCZEKUJEMY:

    • doświadczenia w likwidacji szkód w uprawach
    • terminowej i rzetelnej realizacji otrzymanych zleceń
    • komunikatywności w kontakcie z Klientem

    OFERUJEMY:

    • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej
    • mobilny sposób działania
    • czas pracy i teren działania dostosowany do Twojego potencjału i aktualnych potrzeb
    • realizacja ilość zleceń zależna od Twoich mobilnych możliwości
    • wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych zleceń
    • płynne i przejrzyste rozliczenia finansowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji w MENTAX SA zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych .Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez MENTAX SA przez okres najbliższych 9 miesięcy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.