Oferta pracy

Likwidator Szkód

Beesafe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opieka i wsparcie dla Klienta w trakcie obsługi zgłoszonej szkody, w tym:

  • Obsługa szkód komunikacyjnych OC i AC (również tych niestandardowych i skomplikowanych) oraz szkód majątkowych

  • Ustalanie na podstawie dokumentacji szkodowej sposobu likwidacji szkody

  • Przekazywanie informacji zwrotnej wraz z rekomendacją sposobu obsługi szkód

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz szkód majątkowych

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji

  • Skrupulatność i dbanie o szczegóły

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B

  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań, jesteśmy cloud-native

  • Kafeterię benefitową, a w niej m.in. ubezpieczenie medyczne i karta MultiSport

  • Program rekomendacji - zgarnij dodatkowy bonus za polecenie kandydatów do pracy

  • Klub sportowy, w którym razem uczestniczymy w aktywnościach, takich jak bieganie czy jazda na rowerze

  • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji

  • Program onboardingowy

  • Programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery

  • Bezpłatne zajęcia jogi i lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Moglibyśmy powiedzieć, że jesteśmy firmą, która należy do wiodącego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej Vienna Insurance Group. Moglibyśmy wskazać również nasze największe firmy w Polsce: Compensa, InterRisk, Wiener, Vienna Life. Wolimy Ci jednak powiedzieć, że na początku 2020 roku powstała firma, która chciała zrewolucjonizować rynek ubezpieczeń i zaczęła swoją przygodę. Drogę start-upu technologicznego, InsurTechu i zupełnie nowego gracza na rynku ubezpieczeń.

Grupa pasjonatów technologicznych przekuła swoje wizje w realne działania - mamy pomysły i plany na dalszy rozwój.

Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

Zatrudniamy najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy