Oferta pracy

Likwidator Szkód Zagranicznych

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa i zgodna z obowiązującymi standardami likwidacja szkód z udziałem obcokrajowca

  • Kompletowanie i szczegółowa analiza dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw szkodowych

  • Przygotowywanie projektów odpowiedzi na odwołania klientów

  • Prowadzenie spraw szkodowych pod kątem zabezpieczenia praw Towarzystwa do roszczeń regresowych

  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi partnerami i rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze likwidacji szkód lub pokrewnym będzie dużym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego

  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej

  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku

  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa TU na Życie to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy