Oferta pracy

Likwidator Szkód Zagranicznych

Compensa TU S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Departamencie Likwidacji Szkód na stanowisku:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Terminowa i zgodna z obowiązującymi standardami likwidacja szkód z udziałem obcokrajowca
  • Kompletowanie i szczegółowa analiza dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw szkodowych
  • Przygotowywanie projektów odpowiedzi na odwołania klientów
  • Prowadzenie spraw szkodowych pod kątem zabezpieczenia praw Towarzystwa do roszczeń regresowych
  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi partnerami i rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w obszarze likwidacji szkód lub pokrewnym będzie dużym atutem
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości przepisów prawa cywilnego oraz prawa ubezpieczeniowego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu
  • Rzetelności, odpowiedzialności i samodzielności

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy