Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

LIMS Consultant z językiem francuskim i angielskim

SOLUTION4LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Grochowska 306, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SOLUTION4LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grochowska 306

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LIMS/LIS

O projekcie

LIMS/LIS – to system do zarządzania laboratorium. Konsultant LIMS/LIS to osoba doradzająca klientowi i wdrażająca oprogramowanie. Teraz moglibyśmy napisać, że jesteśmy młodym, zgranym zespołem, pełnym pasji oraz zaangażowania… i byłaby to prawda, ale to już będziesz mógł zweryfikować samodzielnie podczas spotkania rekrutacyjnego. Odpowiemy wówczas na wszystkie Twoje pytania, szczególnie związane z tym, jak wygląda praca u nas.

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy międzynarodowych i lokalnych projektach cyfryzacji laboratoriów medycznych

  • Instalowanie, konfiguracja, aktualizowanie systemów LIMS

  • Analiza procesów klienta

  • Doradzanie klientowi jak optymalizować pracę i procesy

  • Rozwiązywanie problemów klienta

  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

  • Integracja systemów LIMS z zewnętrznymi systemami informatycznymi

  • Integracja instrumentów laboratoryjnych z systemami LIMS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie okołomedyczne

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B2/C1

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • Doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie związanej z pracą badawczą/laboratoryjną (np. biologia, chemia, biochemia, biotechnologia, farmacja, genetyka, materiałoznawstwo)

  • Pasja do komputerów- pracujesz z nimi z przyjemnością, lubisz konfigurować/ustawiać ich oprogramowanie

  • Chęć nauki nowych rzeczy

  • Umiejętności komunikacyjne - nie boisz się ludzi i lubisz z nimi rozmawiać

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozkładania procesów na czynniki pierwsze

  • Umiejętność pracy samodzielne; choć praca zespołowa to coś od czego również nie stronisz

  • Chęć pracy w naszych oddziałów w: Białymstoku, Olsztynie, Warszawie albo Szczecinie

  • Doświadczenie z bazami danych, programowaniem i projektowaniem systemów komputerowych (nie jest to obligatoryjne)

To oferujemy

  • Pracę w Solution4Labs, spółce córce dużej i uznanej grupy kapitałowej TenderHut, 7-mej najszybciej rozwijającej się spółce technologicznej w Europie Centralnej i Wschodniej oraz 3-ciej w Polsce, wg rankingu Deloitte Technology Fast 2020

  • Pracę w firmie posiadającej cztery oddziały w Polsce (Białystok, Olsztyn, Warszawa, Szczecin) oraz oddział w Chinach (Guangzhou)

  • Pracę w firmie będącej autoryzowanym reprezentantem Thermo Fisher Scientific, globalnego lidera Life Science, na rynku polskim, brytyjskim i francuskim

  • Stabilność pracy (zatrudnienie w firmie, a nie w projekcie)

  • Możliwość decydowania, czy zaczynasz o godz. 7 czy o 9

  • Pracę dla największych, światowych firm reprezentujących różne branże

  • Pracę z najnowocześniejszymi systemami laboratoryjnymi, w tym także rozwiązaniami Mixed Reality

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy