Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Line Manager

ANGRY NERDS

15 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Slack

  • Jira

  • Azure DevOps

O projekcie

Co robiliście w 2015 roku? Bo u nas w Angry Nerds dopiero zaczynaliśmy pierwsze projekty Web, Mobile, Cloud, IoT czy Augmented Reality.

Od tego czasu mocno się rozwinęliśmy. W 2021 zrealizowaliśmy 114 projektów - nie chcemy na tym poprzestać, dlatego ciągle powiększamy nasze zespoły. Tworzyliśmy już projekty dla branż takich jak: motoryzacja, ochrona zdrowia, edukacja, e-commerce. Z nowymi osobami chcemy działać długofalowo, dlatego nie rekrutujemy pod jeden, konkretny projekt.

Technologie, w których realizujemy projekty to m.in.: .NET Core 3.1 i .NET 5, JavaScript, Angular 2+ i React, Kotlin, Swift, React Native, Microsoft Azure, Docker, Kubernetes.

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o rozwój pracowników poprzez m. in. koordynowanie ścieżek kariery, zmiany projektów, oceny roczne i regularne rozmowy z pracownikami,

  • Analiza i monitorowanie poziomu satysfakcji pracowników,

  • Przeprowadzanie regularnych spotkań z pracownikami - w tym również okresowe rozmowy ewaluacyjne - udzielanie feedbacku oraz uczestniczenie w procesie podwyżkowym,

  • Rozwiązywanie na bieżąco problemów przypisanych mu pracowników - od kwestii pracy w projekcie po wymianę sprzętu,

  • Analiza oraz akceptacja wniosków dotyczących wykorzystania budżetu szkoleniowego,

  • Angażowanie pracowników do wymiany wiedzy oraz nauki poprzez inicjowanie i koordynowanie spotkań community,

  • Uczestniczenie w procesie rekrutacji jako hiring manager – odpowiadanie za decyzje dotyczące zatrudnienia oraz za oferty,

  • Współpraca z działem HR, Sales oraz Delivery odnośnie aktualizacji potrzeb rekrutacyjnych,

  • Współuczestniczenie w procesie onboardingu nowych pracowników,

  • Dzielenie się wiedzą i pomaganie ludziom rozwijać ich kompetencje oraz wsparcie kultury i procesów w organizacji.

Nasze wymagania

  • 2 lata w branży IT jako Team/Line Manager,

  • Znajomość branży IT - dobre zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Doświadczenie w codziennej pracy z narzędziami: Slack/Teams, MS Office, Jira/Azure DevOps,

  • Umiejętności interpersonalne w tym zdolność budowania dobrych relacji,

  • Skuteczna komunikacja i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i konfliktów,

  • Umiejętność udzielania feedbacku,

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i wielozadaniowość,

  • Umiejętności networkingu i organizacji współpracy w formie zdalnej,

  • Inicjatywa i chęć dzielenia się wiedzą.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Software House.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej (także po pandemii!),

  • Elastyczne godziny (core godzinowy 10:00 - 15:00),

  • Wybór formy współpracy (Umowa o Pracę, B2B, Umowa Zlecenie),

  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,

  • Roczny budżet szkoleniowy,

  • Pakiet sportowy, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),

  • Budżet integracyjny,

  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ANGRY NERDS

Jesteśmy Angry Nerds - software house z Wrocławia. Od 2015 roku tworzymy customowe rozwiązania z obszarów Web, Mobile, Cloud, Internet of Things i Augmented Reality dla klientów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy