Oferta pracy

Linux Administrator

E NET PRODUCTION sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

E NET PRODUCTION sp. z o.o.

Bracka 28a

Katowice

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: zdalnie lub Katowice

Jeśli posiadasz solidne doświadczenie związane z administracją systemem Linux, a do tego lubisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą, zdecydowanie chcemy Cię poznać. 😊 Czeka Cię bezpośrednia współpraca z doświadczonym zespołem Administratorów Linux, Software Developerów oraz Managementem. W E Net Production wspieramy i rozwijamy jeden z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i każdego dnia obsługuje miliony użytkowników internetowych. Swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: CCC, Media Markt, Media Expert, Samsung, Avans, Salony Agata, Sizeer, Timberland, Kler.

Zadania na Twoim nowym stanowisku:

  • Administrowanie systemami operacyjnymi Linux (Debian).
  • Rozwiązywanie problemów z infrastrukturą, celem zapewnienia jej bezawaryjnej pracy.
  • Monitorowanie działania systemów oraz sieci, a także analizowanie zebranych logów.
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem systemów, aplikacji i baz danych.
  • Wprowadzanie automatyzacji działań na serwerach (backupy, updaty itd.).
  • Analiza obszarów wymagających poprawy i przedstawianie propozycji ulepszeń.
  • Aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Udział w dyżurach on-call, ustalanych wspólnie z zespołem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w utrzymywaniu sieci oraz infrastruktury technicznej systemów.
  • Znajomość systemu Linux na poziomie administracyjnym.
  • Dobra znajomość serwerów http Nginx.
  • Praktyczna wiedza dotycząca sieci i komunikacji (protokoły IP, SSL, routing, DHCP, DNS).
  • Doświadczenie z systemami plików oraz sieciowymi systemami plików (nfs, drbd).
  • Umiejętności w zakresie konfiguracji silnika bazy danych (MySQL).
  • Doświadczenie z konteneryzacją i wirtualizacją (Docker, Proxmox).
  • Znajomość minimum jednego języka skryptowego (Bash, PowerShell lub Python).
  • Doświadczenie z Jira lub podobnym systemem ticketowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i chęć dzielenia się wiedzą.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B1/B2).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (preferowany Git).
  • Znajomość takich technologii jak Redis, ElasticSearch.

Oferujemy:

  • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie branży e-commerce.
  • Udział w rozwojowych projektach wewnętrznych ENP (praca z najlepszymi specjalistami w branży) i zewnętrznych (praca dla klientów ENP).
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie - jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie).
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER, grupowe na życie WARTA, pakiet sportowy OK System).
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem pracującym na co dzień w siedzibie ENP.
  • Pracę w nowoczesnym biurze, znajdującym się w dobrze skomunikowanej części Katowic lub pracę w 100% zdalnie.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.
  • Możliwość awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę E NET Production sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Brackiej 28A w Katowicach, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy