Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Linux Administrator

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe
    instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
    dynamicznie rozwijające się software house’y.

    Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań lub Wrocław

    Najważniejsze obowiązki:

    • Administrowanie systemami AIX, Red Hat, Informix, Oracle, Websphere,
    • Obsługa środowisk testowych i produkcyjnych,
    • Automatyzowanie deploymentu aplikacji,
    • Monitorowanie wydajności i pojemności systemów,
    • Rozwiązywanie bieżących problemów,
    • Zapewnianie bezpieczeństwa systemów IT.

    Idealny Kandydat posiada:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy administratora IT,
    • Biegłą znajomość UNIX/LINUX/Windows, (zwłaszcza AIX, SUSE, Red Hat),
    • Znajomość co najmniej jednej bazy danych: Informix, Oracle, MySQL, MsSQL,
    • Znajomość IBM Websphere lub (Weblogic, JBoss),
    • Komunikatywny angielski.

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy – umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenie
    Pakiet benefitów - Multisport, prywatna opieka medyczna

    Brak dress code
    Długoterminową współpracę w przyjaznej atmosferze!

    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    „Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922  ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.”

    opisopis