Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Linux Administrator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Raiffeisen Solutions wchodząca w skład Grupy Raiffeisen w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    LA/RS/JWJ

    Opis stanowiska:

    • instalacja, rozwój i utrzymanie infrastruktury serwerowej opartej o system Linux,
    • automatyzacja procesów instalacji i wdrażania tworzonego oprogramowania,
    • rozwiązywanie bieżących problemów serwerowych i wydajnościowych,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej utrzymywanych środowisk.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux,
    • znajomość zagadnień sieciowych (firewall, routing, load balancing),
    • znajomość serwerów aplikacyjnych (WildFly/JBoss, Tomcat, Apache, uWSGI),
    • znajomość zagadnień wysokiej dostępności (High Availability) i redundancji,
    • znajomość bazy danych PostgreSQL i mechanizmów replikacji,
    • znajomość narzędzi wspomagających automatyzację procesów instalacyjnych (Puppet / Chef / Ansible / Salt),
    • znajomość narzędzi do monitoringu zasobów systemowych i zarządzania logami,
    • umiejętność pisania skryptów w wybranym języku: Bash / Python / Ruby.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,
    • unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
    • bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet rekreacyjno-sportowy),
    • możliwość tworzenia nowej marki na rynku.