Ta oferta pracy jest nieaktualna od 643 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Linux Administrator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, stabilnej i rozpoznawalnej marki z branży IT, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Adm/11/11/2016/NT

    Zadania

    • Administracja systemami Linux.
    • Instalacja, administrowanie, rozwijanie i utrzymanie systemów Linux (Red Hat) w architekturze Hadoop w oparciu o wewnętrzne standardy.
    • Rozwiązywanie bieżących problemów.
    • Projektowanie, wdrażanie modyfikacji i poprawek oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowych narzędzi / rozwiązań.
    • Automatyzacja procesów.
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe informatyczne.
    • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku administratora systemów Linux (Red Hat) lub pokrewnych.
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Linux (Red Hat).
    • Znajomość narzędzi administracyjnych.
    • Znajomość języków skryptowych (np. bash, python, perl, inne).
    • Doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów w środowisku chmurowym (Amazon, Ansible).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
    • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Mile widziane: umiejętność administracji środowiskiem Hadoop.
    • Mile widziane: doświadczenie w programowaniu w języku Java.

    Oferujemy

    • Telefon służbowy.
    • Umowa o pracę lub B2B.
    • Opieka medyczna.
    • Dofinansowanie obiadów w 50%.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku.

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).