Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Linux Cloud Administrator

EXEA Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Włocławska 167, Rudak, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Włocławska 167

Rudak

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Kubernetes

  • Ansible

Mile widziane

  • Jira

  • Puppet

System operacyjny

O projekcie

Będziesz miał możliwość pracy przy rozwoju usług chmurowych naszego data center w Toruniu, a także zaprosimy Cię do pracy przy dedykowanych projektach pod wybranych klientów. Zawsze pracujemy na własnej infrastrukturze cloud.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami wewnętrznymi pracującymi pod kontrolą systemów Linux (RedHat 7/8; CentOS 7/8, Ubuntu)

  • Instalacja i administracja systemami Kubernetes pracującymi pod kontrolą systemów Linux

  • Wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, usuwanie wykrywanych podatności w systemach, hardening systemu operacyjnego, zapewnienia wysokiej wydajności

  • Automatyzacja zadań administracyjnych, centralizacja konfiguracji, standaryzacja dostarczanych środowisk

  • Codzienna współpraca z zespołami aplikacyjnymi i bezpieczeństwa

  • Dbanie o prawidłową wydajność i dostępność tworzonych środowisk Linux

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z systemami rodziny Linux

  • Minimum 2 lata doświadczenia z rozwiązaniami Kubernetes

  • Adaptacja do obowiązujących procedur i polityk bezpieczeństwa data center

  • Doświadczenie w automatyzacji procesów, skryptowaniu elementów konfiguracyjnych: bash, Ansible

  • Znajomości systemów automatyzacji zarządzania infrastrukturą: Puppet

  • Gotowość do ciągłego rozwoju

  • Znajomość zagadnień standaryzacji konfiguracji i zabezpieczeń systemu

  • Umiejętność administracji systemami Linux (utrzymanie i monitorowanie środowiska, reagowanie na incydenty i usuwanie awarii, instalacje oraz migracje na inne środowiska)

  • Znajomość języka angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji oraz udziału w anglojęzycznych webinariach

  • Znajomość Rancher Kubernetes Engine

  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności i wiedzę

Podział czasu pracy
50%

utrzymanie usług

40%

udział w projektach

10%

rozwój

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • support
  • product owner
  • project manager
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zaufanie do ludzi

  • gwarancja rozwoju zawodowego

  • realny wpływ na projekty i nasze usługi

  • dostęp do najnowszych technologii IT

  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • nierobienie rzeczy bez sensu

  • kultura feedbacku

  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja aplikacji

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Zawarcie umowy

Exea Data Center to nowoczesne centrum przetwarzania danych w Toruniu. Dostarczamy usługi cloud i data center nieprzerwanie od 2016 roku, wspierając firmy w cyfrowej transformacji. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania chmurowe w oparciu o technologie globalnych liderów rynku IT. Korzystamy z wielu rozwiązań i technologii, zapewniając nieustanny rozwój naszych pracowników.

Jesteśmy zgranym, ambitnym i zaangażowanym zespołem. Stawiamy na wzajemne zaufanie oraz swobodną i kreatywną atmosferę pracy.

Przewiń do profilu firmy