Oferta pracy

Linux DevOps Engineer (ING Private Cloud)

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Development

  • Maintenance

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w środowisku Linux (preferowany RedHat),

  • Masz doświadczenie w tworzeniu skryptów w przynajmniej dwóch wymienionych językach: Python, Bash, Groovy,

  • Radzisz sobie z wykorzystywaniem Ansibla w codziennej pracy ,

  • Masz doświadczenie w deploymencie z użyciem narzędzi takich jak Git, CD / CI, Jenkins albo GitLab CI oraz Azure and Azure DevOps,

  • Dysponujesz doświadczeniem w środowiskach wirtualizacyjnych i narzędziach do ich obsługi np., VMware, Virtual Box,

  • Dobrze orientujesz się metodologii SCRUM (sprint planning, review, retro),

  • Płynnie komunikujesz się w języku angielskim,

  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne - potrafisz jasno przekazywać swoje pomysły i idee, zarówno w mowie jak i w piśmie,

  • Masz wysoką zdolność adaptacji - jesteś otwarty na zmianę i pracujesz efektywnie w zmieniającym się środowisku,

  • Jesteś zorientowany na osiąganie celów i rzetelną realizację zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w technologii konteneryzacji takiej jak Docker,

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontenerami z użyciem technologii Kubernetes albo OpenShift,

  • Wiedza w zakresie “Infrastructure as a Code” z użyciem produktów jak Vagrant, Packer, oraz Docker Compose,

  • Wiedza z zakresu testowania z użyciem np. narzędzia Molecule,

  • Duże doświadczenie w podejściu do pracy DevOps (continuous delivery, cross-functional team set-ups, development of cross-skilled squad members).

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Jako inżynier w zespole Linux będziesz dostarczał klientom stabilny i bezpieczny stack RHEL, na którym będą mogli budować swoje aplikacje. Dostarczysz im również niezbędne narzędzia automatyzujące częste operacje na ich serwerze.