Oferta pracy

Logista Wydziałowy

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień na komponenty, realizacja dostaw komponentów na stanowiska,

  • Obsługa systemu SAP,

  • Kontrola stanu zapasu materiałów i wyrobu gotowego,

  • Ciągłe doskonalenie procesu w zakresie przepływu materiałów,

  • Wykonywanie części zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi,

  • Realizacja zadań według ścisłe określonych procedur i dokumentacji technologicznej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (techniczne jako atut),

  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP,

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Orientacja na jakość, wysoki standard pracy, komunikatywność,

  • Dobra współpraca w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy