Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistic Agent with Finnish (m/k)

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji z centralą w Europie Północnej, rozwijającej swoje nowo powstałe centrum usług wspólnych w Gdańsku, poszukujemy osób na stanowisko:

    Logistic Agent with Finnish (m/k)

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
    AGE/GDA/0918

    Opis stanowiska:

    • Complex organization of product transport from client's factory to Customers,

    • Handling orders in SAP system, supporting freight invoice handling,

    • Responsible for deliveries, freight cost planning and custom clearance,

    • Responsible for all documentation to be correct and available in time for transport,

    • Control of delivery dates.

    Wymagania:

    • Studies in logistics, business or other relevant field or good experience of logistics,
    • Team orientation and motivation to learn,
    • Ability to handle stress and work according to deadlines,
    • Good communication and interpersonal skills,
    • Good level of English and excellent level of Finnish is a must,
    • Knowledge of SAP is an asset.

    Oferujemy:

    • Contract of Employment,
    • Medical Care (Lux Med),
    • Group Life Insurance in Generali,
    • MyBenefit Cafeterie,
    • Yoga classes in the office,
    • Extra day off,
    • Gift for parents
    • Extra: common integration events outside of the office,
    • Wednesday fruit day,
    • Polish lessons for foreigners,
    • Great city center location,
    • Possibility to work in the multifunction center,
    • Nice common space: fun rooms, chillout room, room for parents with children.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis