Oferta pracy

Logistic and Inventory Manager

Lantec Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Międzynarodowa firma, o ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca usługi outsourcing w sektorach IT i Banking Retail. Posiadająca oddziały w 3 krajach: Polska , Wielka Brytania, Irlandia poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami inwestuj w swój rozwój zawodowy

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie obszarem magazynowym
  • Koordynowanie i nadzorowanie łańcucha logistycznego
  • Optymalizowanie procesów magazynowych pod względem wydajności, jakości i kosztów
  • Koordynowanie pracy podległych pracowników oraz analiza ich efektywności, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu
  • Przygotowanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących i usprawniających pracę magazynów
  • Utrzymywanie aktywnej współpracy z innymi działami firmy

Oczekiwania w stosunku do kandydatów:

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w implementacji nowych rozwiązań i procesów w obszarze logistyki oraz wprowadzania usprawnień w istniejących procesach
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę i zespołu
  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Cechuje Cię samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętności interpersonalne (nastawienie na współpracę i efektywną komunikację)

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych
  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości
  • Nowoczesne biuro na terenie Poznania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy