Oferta pracy

Logistic Lead

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Puławska

Warszawa

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów
z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej
innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów,
którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.
Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.
Dołącz do Naszego Zespołu!

Zakres zadań:

  • Kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi i efektywne funkcjonowanie w obszarze logistyki firmy (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw),
  • Identyfikacja kluczowych wskaźników efektywności dla podległych obszarów oraz nadzór nad realizacją KPI,
  • Analiza obrotu sprzedaży, planowanie i kontrola poziomu zapasów, planowanie terminów i wielkości dostaw,
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz realizowanie strategii dotyczącej logistyki i gospodarki magazynowej,
  • Zarządzanie optymalnym poziomem towarów w magazynie, zapewnienie ciągłości i jakości dostaw,
  • Zarządzanie i optymalizacja polityk, procedur i  procesów z podległego obszaru,
  • Uczestnictwo i/lub kierowanie projektami cross funkcyjnym
  • Tworzenie i zarządzanie podległym budżetem,
  • Przygotowywanie raportów i analiz,
  • Regularna weryfikacja umów, transakcji, prowadzenie negocjacji z dostawcami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia pracy w logistyce (praca w branży Retail będzie dodatkowym atutem),
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomiczne, techniczne, transport, logistyka),
  • Znajomości zagadnień oraz procedur z zakresu dystrybucji i logistyki,
  • Doświadczenia pracy na systemie WMS oraz wdrażania podobnych systemów ERP-owych w organizacji,
  • Umiejętności strategicznego myślenia uzupełniająca się ze sprawnością operacyjną,
  • Bardzo dobrych zdolności analitycznych,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, umiejętności budowania relacji biznesowych i personalnych,
  • Umiejętności proaktywnego rozwiązywania problemów i podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Doświadczenia w zarządzaniu 15-20 osobowym zespołem,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Co Cię u nas czeka?

  • Nowe technologie
  • Konkursy sprzedażowe
  • Fun w pracy
  • System bonusowy
  • Szkolenia
  • Karta MultiSport
  • Pakiety medyczne
  • Dopłata do wypoczynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wyzwalacz kariery
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do iSpot (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy