Logo Pracuj.pl

Logistic & Planning Specialist

Scanfil Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 107

Sieradz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientem (potwierdzanie i informowanie klienta o zmianach terminów wysyłek)
  • Wprowadzanie, analizowanie pod katem dostępności materiałów oraz aktualizowanie w systemie ERP prognozy klienta
  • Wprowadzanie i potwierdzanie oraz aktualizowanie zamówień w systemie ERP w oparciu o dostępność materiału
  • Nadzór nad zapewnieniem komponentów niezbędnych do wykonania zaplanowanej produkcji
  • Nadzór nad terminową realizacją wysyłek
  • Przygotowywanie analiz i raportów logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne)
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP lub na podobnym stanowisku (mile widziane)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • jasne kryteria awansu i rozwoju

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV przez zespół rekrutujący

2

Spotkanie on-line z Rekruterem oraz Kierownikiem działu

3

Spotkanie on-line z Dyrektorem Pionu oraz Dyrektorem HR

4

Witaj na pokładzie :)

Scanfil Poland Sp. z o.o . jest częścią fińskiej Grupy Scanfil. Główna siedziba mieści się w Sievi w Finlandii. Jesteśmy producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla branży elektronicznej z 40-letnim doświadczeniem.

Naszymi klientami są światowe koncerny, dla których realizujemy szeroki zakres usług. Od projektowania przez produkcję i zaopatrzenie w materiały, po rozwiązania logistyczne. Produkujemy pod marką klienta. Działamy głównie w obszarach elektroniki, mechaniki i integracji systemów.

W skład grupy wchodzi 10 fabryk w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Łączna liczba pracowników na całym świecie wynosi 3500.

Scanfil w Sieradzu jest największą fabryką w grupie wszystkich fabryk Scanfil na świecie. Zatrudniamy blisko 900 pracowników.

Co więcej?

  • Trafisz pod skrzydła doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
  • Tworzymy przyjazną atmosferę pracy, mówimy sobie na TY, lubimy ze sobą spędzać czas.
  • Dajemy sobie prawo do błędów.
  • Realizujemy wiele projektów rozwojowych, w których możesz uczestniczyć.
  • Oferujemy bogaty pakiet socjalny: paczki dla nowonarodzonych dzieci, prezenty na święta, bony podarunkowe, bilety do kina, prezenty na dzień dziecka, dofinansowanie do wakacji i wiele innych !

Logistic & Planning Specialist, Wojska Polskiego 107, Sieradz