Praca logistics planner, pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Kwidzyn
    Zakres obowiązków: Kontakty z klientem, przyjmowanie i potwierdzanie zamówień Sprawdzanie możliwości realizacji zamówień klienta pod kątem dostępności komponentów, zasobów produkcyjnych, zasobów ludzkich, itp. Kontrola poziomu magazynowania...
    opublikowana: 21 stycznia 2020
    • Gdańsk
    Odyssey is pleased to announce a training program to train people who want to become transport planners on the European market. We are looking for people who want to learn new things and gain experience. We are offering 9 months training program...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Gdańsk
    Summary / Primary Role : Reporting to the Team Lead Operations, the Logistics Planner is mainly responsible for the planning, execution and follow up of all outbound deliveries and he/she will be a key contact for Odyssey’s Client Customer...