Logo Pracuj.pl

Logistics and Order Management Support

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej rozwiązania w zakresie czyszczenia i higieny w miejscu pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Logistics and Order Management Support.

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie dokumentacją
  • planowanie dostaw
  • codzienny przegląd danych, systemów i raportów
  • współpraca z zespołem nad rozwiązywaniem problemów związanych z eksportem lub importem
  • udzielanie informacji o produktach, zmianie zamówienia czy stanie magazynowym
  • wsparcie Lidera Zespołu pod kątem raportowania
  • wykonywanie audytów wewnętrznych zespołów

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomości programu Excel

Mile widziane

  • doświadczenie z systemem SAP

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • możliwość pracy zdalnej
  • pełne wyposażenie stanowiskowe
  • szkolenie wdrażające
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • międzynarodowe środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/92/06/2022/JG

Logistics and Order Management Support, Kraków