Oferta pracy

Logistics Coordinator

ES-SYSTEM sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżącą obsługę zamówień oraz stałe monitorowanie statusu i poprawności realizacji zamówień,

  • zapewnienie terminowej realizacji zamówień,

  • przygotowanie dokumentów w systemach informatycznych (faktury, korekty i in.),

  • kontrolę stanów magazynowych, koordynację terminów uzupełnienia stanów we współpracy z zakładami produkcyjnymi, magazynem oraz działem zakupów,

  • budowanie pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym – stały kontakt mailowy i telefoniczny w j. angielskim,

  • udział w realizacji nowych projektów i procesach optymalizacyjnych,

  • opracowywanie raportów z wykonanych zadań zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami,

  • archiwizację dokumentów oraz dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. w Dziale Obsługi Klienta,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • praktyczna znajomość nowoczesnych technik i narzędzi zarządzania łańcuchem dostaw,

  • znajomość zagadnień logistyki produkcyjnej – będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • zdolności organizacyjne, skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, energia i optymizm,

  • znajomość pakietu Office,

  • kreatywność, energia i optymizm.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon),

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym i otwartym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • dofinansowanie do karty sportowej,

  • przyjazny tryb wdrożenia oraz niezbędne szkolenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy częścią Grupy Glamox – jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Do naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Przewiń do profilu firmy

  • A będziesz miał szansę pracować w międzynarodowym środowisku nastawionym na sukces.