Oferta pracy

Logistics Manager

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Augustów

    Augustów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Wraz z naszym klientem poszukujemy osoby na stanowisko Logistics Manager!

Spróbuj swoich sił, być może jest to oferta dla Ciebie...

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Global Logistics Managera w negocjacjach z dostawcami

  • rozwój lokalnych działań i procesów logistycznych

  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, komunikacja lokalna i globalna

  • zapewnienie zasobów lokalnych

  • wsparcie działu logistyki w inicjatywach redukcji kosztów

  • rozwiązywanie problemów ze sprzedażą i produkcją

  • utrzymanie komunikacji między logistyką a innymi zespołami, takimi jak sprzedaż

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw

  • język angielski na poziomie B2

  • doświadczenie w pracy jako logistyk / osoba zarządzająca łańcuchem dostaw, najlepiej w sektorze budowy łodzi

  • minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia w logistyce

  • doskonałe umiejętności komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

  • solidne umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły, wielozadaniowość

  • doświadczenie menedżerskie

  • preferowane doświadczenie z branży szkutniczej lub pokrewnej (np. budownictwo, motoryzacja, wzornictwo przemysłowe itp.)

Pracodawca oferuje

  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (6:00-9:00)

  • możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu

  • dofinansowanie do posiłków

  • kurs języka angielskiego

  • różnego rodzaju szkolenia

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe finansowane ze środków pracodawcy

  • dofinansowanie kosztów dojazdów

  • imprezy integracyjne

  • możliwość użytkowania firmowej łodzi motorowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy