Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistics Manager - Fmcg

  • Małopolskie, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 13.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Logistics Manager - FMCG

Małopolskie 26555/001

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie działań zmierzających do kierowania jak i usprawniania logistyki wewnętrznej jak i zewnętrznej zakładu produkcyjnego znajdującego się w woj. Śląskim - GOP.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży FMCG szukamy doświadczonej osoby na stanowisko Logistics Manager-a. Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Dyrektora Zakładu jak i Dyrektora Regionalnego.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości dostaw z klientami, dostawcami oraz
  • Optymalizacja i usprawnianie operacji logistyki zewnętrznej i wewnętrznej
  • Współpraca oraz zarządzanie kontraktami z firmami 3PL i 4PL
  • Przygotowanie oraz kontrolę budżetu logistycznego.
  • Analizę kosztów oraz propozycje usprawnień w zakresie logistyki
  • Zarządzanie pracą zespołu specjalistów
  • Aktywne uczestnictwo w projektach w obszarze logistyki wewnętrznej i zewnętrznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi w branży FMCG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego - duża wartość dodana
  • Znajomość narzędzi usprawniających procesy (lean)
  • Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o znanej, rozpoznawalnej marce
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • System motywacyjny

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się