Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistics Manager

  • Gdańsk, Malbork, pomorskie
  • Kierownik
  • 02.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy ambitnej i otwartej na wyzwania zawodowe osoby, która będzie uczestniczyła w procesie otwarcia nowego oddziału firmy na terenie Polski na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, Malbork
LOG/ELB/1117
Opis stanowiska:
  • koordynacja i organizacja procesów logistycznych w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym,
  • zbieranie informacji od poszczególnych komórek organizacyjnych i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych w firmie,
  • opracowywanie wewnętrznych norm i procedur w celu usprawnienia pracy poszczególnych komórek,
  • diagnoza słabych stron realizacji projektu i wprowadzanie na bieżąco modyfikacji,
  • ścisła współpraca z managerami działów, w celu wypracowania optymalnych metod współpracy i organizacji pracy w firmie,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji i stałego kontaktu z klientami, dostawcami oraz działami produkcji i magazynu,
  • uczestnictwo w projektach i inicjatywach mających na celu stałe doskonalenie procesów operacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań i projektów (także instrukcji wykonawczych do obsługi klientów i dokumentów nadzorowanych),
  • podejmowanie aktywności negocjacyjnych (w tym również zawieranie umów) mających na celu zawarcie najkorzystniejszych dla firmy warunków współpracy z podwykonawcami, dostawcami,
  • bieżący monitoring postępów w realizacji ustalonych ram harmonogramu, przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z potrzebami firmy.
Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub zarządzania projektami,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy oraz przygotowywanie dokumentacji operacyjnej w języku angielskim),
  • praktyczna umiejętność zarządzania projektami w czasie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na kompleksową realizację zadań logistycznych oraz terminowość ich realizacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności: analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności obsługi komputera w tym pakietu Office i podobnych.
Propozycja przyszłego pracodawcy:
  • możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawym i innowacyjnym projekcie biznesowym z branży logistycznej na terenie Elbląga (uczestnictwo w projekcie otwarcia nowego oddziału firmy),
  • stabilne warunki zatrudnienia na czas trwania kontraktu z możliwością kontynuacji współpracy z firmą po zakończeniu pierwszych faz trwania projektu,
  • niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy,
  • możliwość zdobycia umiejętności i kwalifikacji związanych z pracą w międzynarodowym środowisku,
  • współpraca w grupie osób otwartych i zaangażowanych w swoją pracę,
  • szkolenie wdrażające pod okiem doświadczonych specjalistów z branży,
  • miejsce pracy: Elbląg.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się