Logistics Manager M/f

  • Małopolskie, małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-11-29
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-12-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Logistics Manager m/f
    Małopolskie 31821/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie logistyką zakładu w obszarach: magazyn, transport i planowanie produkcji. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem i budżetem.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna lider w swojej branży.

    Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Zarządzanie magazynem (projektowanie magazynu, organizację magazynów wewnętrznych i zewnętrznych)
    • Zarządzanie transportem (negocjacje kontraktów transportowych, optymalizacja transportu - projektowanie sieci dostaw i sieci odbiorców)
    • Zarządzanie obszarem planowania produkcji, harmonogramowanie dostaw
    • Zarządzanie podległym zespołem
    • Budżetowanie wydatków związanych z działalnością działu
    • Raportowanie okresowo informacji o kosztach działu

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ekonomiczne
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynowania kilku zadań jednocześnie
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność planowania oraz zarządzania pracą własną i podległego zespołu

    Oferujemy

    Firma oferuje:

    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Możliwość rozwoju
    • Pakiet świadczeń socjalnych

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców