Oferta pracy

Logistics Manager

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, lidera w branży technicznego wyposażenia wnętrz, poszukujemy aktualnie
Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie procesami logistycznymi
  • Zarządzanie budżetem uwzględniające optymalizację kosztów na każdym etapie procesu
  • Wyznaczanie celów oraz weryfikowanie stopnia ich realizacji
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami i partnerami z zakresu usług logistycznych
  • Zarządzanie podległym zespołem przez skuteczne motywowanie i stanowcze egzekwowanie
  • Dbałość o najwyższy poziom współpracy z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi Klientów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Logistyka lub Zarządzanie
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim z obszaru logistyki, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu teamami z różnych obszarów (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnego zarządzania budżetem
  • Umiejętność definiowania „wąskich gardeł” oraz implementacji nowych rozwiązań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów klasy ERP oraz specyfiki wysokiego składu
  • Znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Pakiet szkoleń adaptacyjnych i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Benefity pozapłacowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy