Oferta pracy

Logistics Specialist

OTCF S.A.

  • Gdańska 12, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

OTCF S.A.

Gdańska 12

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie oraz nadzór nad terminowością i jakością realizacji zamówień klientów wybranego kanału: e-commerce lub retail

  • analiza systemowa zatowarowania i rozlokowania towarów w magazynach i dynamiczne reagowanie na potrzeby klientów

  • optymalizacja systemowa procesów logistycznej obsługi zamówień i zwrotów

  • ewidencja ruchów towarowych i kontrola poprawności stanów magazynowych

  • przygotowywanie raportów i analiz oraz dokumentów wysyłkowych

  • współpraca z działami handlowymi, magazynem oraz biurem obsługi klienta w celu zachowania jak najwyższych standardów obsługi logistycznej

Nasze wymagania

  • znajomość systemów WMS i ERP

  • doświadczenie w pracy w strukturach logistycznych związanych z realizacją zamówień e-commerce lub retail

  • dobra znajomość MS Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz przekładania danych na plan działania

  • otwartość na nowe doświadczenia oraz chęć samodzielnego realizowania projektów

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie posiłków

OTCF S.A.

Rok 2021 zapisał się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Wprowadziliśmy na rynek żywność funkcjonalną i suplementy diety 4F Fuel, ubraliśmy 8 narodowych reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, razem z Fundacją 4F Pomaga zbudowaliśmy nasze pierwsze wielofunkcyjne boisko szkolne i stworzyliśmy Wirtualną Przymierzalnię oraz otworzyliśmy nowoczesne Centrum Dystrybucyjne w Czeladzi zbudowane z troską o pracowników i środowisko.

Teraz jednak wiemy, że to była dopiero rozgrzewka... To, co czeka nas w tym roku to prawdziwe zawody! Otwieramy nowe biuro w Krakowie, intensywnie rozwijamy struktury IT i E-Commerce, szykujemy się na ogromne zmiany w zrównoważonym projektowaniu naszych kolekcji, by były bardziej eko i kontynuujemy ekspansję zagraniczną.

Tak jak widzisz, przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory.

Zapoznaj się z ofertą i #JoinOTCFteam.

Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ!

Przewiń do profilu firmy