Logo Pracuj.pl

Logistics Specialist - Shipping

ZF GroupO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie i administrowanie przepływów materiałowych w SAP;
  • Realizacja procesu sprzedaży / wysyłek do wszystkich klientów zgodnie z harmonogrami.
  • Przygotowywanie harmonogramów zmian dla pracowników transportu wewnętrznego log. mat.;
  • Zarządzanie dokumentacją procesu (tworzenie , archiwizacja, kontrola jakościowa, korekta);
  • Kontrolowanie stanu technicznego urządzeń i maszyn stanowiących wyposażenie działu;
  • Zamawianie materiałów pomocniczych;
  • Koordynowanie współpracy z VS;
  • Współpraca z dostawcami i klientami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Studia wyższe na kierunku Logistyka lub pokrewne;
  • Dobra ( komunikatywna ) znajomość języka angielskiego, jezyk niemiecki mile widziany;
  • Znajomość procesu logistycznego, dokumentacji handlowej i transportowej;
  • Znajomość dokumentacji i systemów zarządzania: IATF16949, ISO14001, OHSAS18001;
  • Znajomość wybranych modułów w SAP ( SD ) ;
  • Umiejętności analityczne;
  • Obsługa MS Office.

To oferujemy

  • Praca w systemie II zmianowym (co 3-4 tygodnie II zmiana);
  • Możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych;
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Półroczna premia uzależniona od wyników pracy;
  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków (kantyna pracownicza);
  • Praca w dogodnej lokalizacji (okolice FAT);
  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów;
  • 800 - 1000 zł na wczasy pod gruszą raz w roku;
  • 400 zł dofinansowania do wypoczynku dzieci;
  • Bony na zakupy w hipermarkecie o wartości do 400zł - 2 razy w roku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • atrakcyjne szkolenia

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Aktualne oferty pracodawcy
Req ID 44219

Logistics Specialist - Shipping, Wrocław