Oferta pracy

Logistics Specialist

BEKO S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Osób dynamicznych, ciekawych świata, otwartych na nowe wyzwania.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa zamówień klientów B2B
  • Analiza zapotrzebowania towarów
  • Weryfikacja fizyczna i elektroniczna dokumentów zwrotnych potwierdzających dostawy do klientów oraz ich archiwizacja
  • Kontrola stanów magazynowych pod kątem rotacji towarów
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz fabrykami w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Tworzenie oraz przetwarzanie aktualnych raportów i analiz danych na potrzeby podejmowanych decyzji
  • Aktywny udział przy optymalizacji procesów logistycznych

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane logistyczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel)
  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i rozwiazywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znakomite umiejętności komunikacyjne
  • Chęć nauki i samorozwoju

Co może być Twoim dodatkowym atutem?

  • Znajomość systemu SAP moduł SD
  • Doświadczenie zawodowe w dziale logistyki/łańcucha dostaw
  • Znajomość branży AGD

Co możemy Ci zaoferować?

  • Przede wszystkim inspirującą i przyjazną atmosferę!
  • Pracę w międzynarodowym i otwartym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Prywatna opieka medyczna VIP
    • Ubezpieczenie w podróży zagranicznej
    • Ubezpieczenia na życie
    • Dofinansowanie szkoleń i inne.
Jesteśmy jedną z najlepszych marek AGD na świecie. Gościmy w domach milionów Polaków i dokładamy wszelkich starań, aby gotowanie i sprzątanie było przyjemnością.
Docieramy do klientów w ponad 140 krajach na świecie i jesteśmy drugim największym producentem AGD w Europie.
Należymy do globalnego koncernu Arçelik A.Ş., będącego numerem 1 w Turcji i na wielu innych rynkach. Skupiamy w swoich strukturach ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania i razem tworzą zgrany zespół.
Tworzymy nowoczesne i przyjazne środowisko, w którym codzienna praca staje się przyjemnością. Stwarzamy możliwości rozwoju i doceniamy starania naszych pracowników.
Ponadto jesteśmy Partnerem Głównym Klubu FC Barcelona!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy