Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistics Support / Asystent w dziale Logistyki

NOACK Polen Sp. z o.o.

Poloneza 93

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta - przyjmowanie i realizacja zamówień

  • Wystawianie zleceń transportowych, fakturowanie

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Wycena transportów, kontrola kosztów i płatności

  • Prowadzenie dokumentacji dostaw

  • Obsługa reklamacji

  • Wypełnianie formularzy jakościowych

  • Ogólne wsparcie w dziale logistyki

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

  • Obsługa komputera: pakiet MS Office, program wewnętrzny (przeszkolenie)

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i wymagających natychmiastowego działania

  • Umiejętność nadawania priorytetów zadaniom i pracy pod presją czasu

  • Rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • Zaangażowanie, samodzielność, łatwość uczenia się

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji

  • Wsparcie i pomoc w okresie wdrożenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim

Noack Polen Sp. z o.o. międzynarodowa organizacja handlowa o ugruntowanej pozycji na polskim rynku poszukuje kandydata na stanowisko: Logistics Support / Asystent w dziale Logistyki

Przewiń do profilu firmy