Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk - Asystent

EXCELLENT PROFILE GRZYBCZYK ROGODA SZCZEPOCKI ZIĘBICKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

EXCELLENT PROFILE GRZYBCZYK ROGODA SZCZEPOCKI ZIĘBICKI SPÓŁKA JAWNA

Nad Drwiną 10/B-2

Kraków

producent-importer-eksporter-dystrybutor krajowy
wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego
działający w obszarze kompleksowego wyposażenia wnętrz
obecny   30 lat na rynku polskim i zagranicą
zatrudniający ponad 370 pracowników

EXCELLENT PROFILE Spółka Jawna
Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B2

poszukuje kandydatów na stanowisko:
logistyk - asystent
Miejsce pracy: Zakład produkcyjny, Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B-2

Zakres obowiązków:

  • obsługa logistyki krajowej i zagranicznej w firmie produkującej hydromasaże, wanny i brodziki z akrylu
  • przyjmowanie zamówień oraz realizacja zamówień klientów
  • wysyłanie zamówień na materiały niezbędne do produkcji, przyjęcia towarów(PZ)
  • opracowywanie kalendarza dostaw zgodnie z kalendarzem zamówień
  • kontrola zleceń wysyłkowych, wystawianie faktur
  • przestrzeganie procedur w zakresie dokumentacji magazynowo-transportowej raportowanie nieprawidłowości
  • współpraca z klientami, spedycją, przewoźnikami, Urzędami/Agencjami Celnymi
  • rozliczanie produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe –licencjat
  • praktyczna - biegła znajomość j. angielskiego lub francuskiego
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:
    • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
    • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
    • przestrzega się zasady work-life balance
    • jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - w systemie zadaniowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie , uzależnione od poziomu wiedzy i umiejętności
  • ciekawą, różnorodną tematycznie pracę, dedykowaną kandydatom wyróżniającym się kreatywnością, wiedzą marketingową i samodzielnością
  • możliwości rozwoju , zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji z perspektywą awansu na stanowisko samodzielnego Logistyka
  • karty multisport, spotkania integracyjne ( z wyjątkiem okresu pandemii)
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informacja o Firmie: www.excellent.com.pl

Ogłoszenie archiwalne