Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

KarT Spółka z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zakup surowców i materiałów do produkcji

  • ustalanie potrzeb zakupowych na podstawie stanów magazynowych oraz planów produkcyjnych

  • przeprowadzanie zapytań ofertowych, analiza, negocjacje cenowe i wybór najlepszych ofert

  • nadzór nad dokumentami dostaw oraz kontrola ich zgodności z zamówieniami i umowami dostaw

  • uczestniczenie w czynnościach reklamacyjnych

  • przygotowanie, pakowanie i wysyłka zamówień

  • organizacja czasu pracy kierowcy

  • organizacja transportów zewnętrznych w kraju i za granicą

  • współpraca z innymi wydziałami firmy

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe w zakresie logistyki

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku dot. logistyki i zaopatrzenia

  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość j. angielskiego

  • znajomość zagadnień logistycznych i transportowo-spedycyjnych

  • posiadanie zdolności negocjacyjnych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność efektywnego komunikowania się i współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy własnej

  • rzetelność i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przyuczenia dla osób z niewielkim doświadczeniem

O nas

KarT spółka z o.o. jest firmą specjalizującą się w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz automatyzacji procesów produkcyjnych.

Wspieramy naszych Klientów prawie 40 letnim doświadczeniem w zakresie budowy form wtryskowych, linii produkcyjnych oraz urządzeń do montażu i testowania.