Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

UNION PARTS CNC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bobrowa Wola (pow. dębicki)

    Bobrowa Wola (pow. dębicki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności wszystkich komponentów zgodnie z planami produkcyjnymi

  • Utrzymanie optymalnego poziomu zapasów przydzielonego asortymentu komponentów

  • Wprowadzanie danych do systemu ERP

  • Ciągłe monitorowanie postępu dostaw dla naszych klientów

  • Definiowanie i wdrażanie planów działań w zakresie doskonalenia dotyczących zaopatrzenia

  • Wystawianie faktur, dokumentów pz/wz.

  • Monitorowanie dostawców (jakość, terminowość)

  • Kontakt z klientami/dostawcami.

  • Organizację dostaw gotowych komponentów do klienta.

  • Współpracę z pozostałymi działami celem utrzymania ciągłości i rentowności produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie/wyższe

  • Język angielski lub niemiecki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorganizowanie, punktualność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w dziale logistyki w firmie produkcyjnej

  • Znajomość systemu ERP

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę.