Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

ARIA BIO POLSKA sp. z o.o.

  • Jeżewska 1, Borek Wielkopolski
    Borek Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Jeżewska 1

Borek Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zakładowej wagi samochodowej

  • skup rzepaku - przyjmowanie surowca do produkcji

  • koordynacja magazynów - magazyn surowca oraz magazyn produktów

  • transport wewnętrzny zakładu - przyjmowanie surowca oraz wydawanie produktów

  • współpraca z działem odpowiedzialnym za skład podatkowy

  • prowadzenie ewidencji surowca i produktów

  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (logistyka, transport)

  • warunek konieczny - dobra znajomość języka angielskiego

  • doskonała obsługa komputera oraz programów logistycznych

  • mile widziane doświadczenie w dziale spedycji i dziale logistyki

  • znajomość procedur importowych i eksportowych w zakresie produktów olejowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • bonusy motywacyjne

  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

O nas

ARIA BIO Polska Sp. z o.o. jest właścicielem nowoczesnej i proekologicznej rafinerii zlokalizowanej w Borku Wielkopolskim, w odległości 70 kilometrów od Poznania. Bazowe produkty fabryki to olej rzepakowy oraz estry metylowe II generacji.

Partnerzy biznesowi Spółki to przede wszystkim polskie i zagraniczne koncerny paliwowe, chemiczne, farmaceutyczne oraz producenci z branży spożywczej i rolnej.