Logo Pracuj.pl

Logistyk

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CORA Adam SikoraO firmie

  • Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CORA Adam Sikora

Hakuby 18

Bytom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów z klientami pod względem logistycznym
  • dbanie o utrzymywanie odpowiednich stoków magazynowych asortymentu do produkcji
  • dbanie o odpowiednie stoki magazynowe asortymentu do sprzedaży
  • przygotowanie asortymentu pod zamówienie
  • współdziałanie z odpowiednimi działami (sprzedaż, magazyn, produkcja, serwis, transport)

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności interpersonalne
  • umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)
  • poszukujemy osób: ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych

Mile widziane

  • doświadczenie

To oferujemy

  • stałą pracę i ścieżkę rozwoju zawodowego dla najlepszych
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia
  • możliwość rozwoju osobistego, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • już dziś rozpocznij współpracę z naszą firmą, która jest najbardziej cenioną wśród dużych klientów sieciowych w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (atrakcyjny system wynagrodzeń)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

List motywacyjny i CV proszę wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj. W tytule proszę podać „LO – miejscowość”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CORA Lighting Systems z Piekar Śląskich od kilkunastu lat przekazuje swoim Klientom wciąż udoskonalane możliwości systemów oświetleniowych. Pracownicy firmy to młody, dynamiczny, wykształcony, dysponujący dużą wiedzą fachową zespół, zawsze gotów zaproponować korzystne, nowoczesne rozwiązania. Proponujemy nowoczesne wzornictwo opraw oraz niestandardowe ciekawe systemy oświetleniowe połączone z energooszczędnymi źródłami światła. Szeroka oferowana gama produktów pozwala wybrać dla naszych Klientów najlepszy system zarówno z estetycznego jak i technicznego punktu widzenia. Tworzymy projekty w nowoczesnej technologii LED.

Realizujemy inwestycje dla urzędów, banków, szpitali. Specjalizujemy się w doborze systemów oświetleniowych o nowoczesnym wzornictwie i wysokiej jakości. Co roku wprowadzamy nowe produkty, dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów. Podążamy za najnowszymi trendami w połączeniu z rozsądnymi cenami.

Logistyk, Hakuby 18, Bytom