Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk ds. Planowania Produkcji

POLANEXO firmie

  • Słoneczna 40, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POLANEX

Słoneczna 40

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, monitorowanie oraz rozliczanie produkcji dla zespołów produkcji

  • Koordynowanie systemu Optima oraz nadzór nad modułem rozliczania akordu

  • Koordynacja działań pomiędzy zakupami, działem obsługi klienta, magazynem oraz działem produkcji

  • Nadzór i optymalizowanie realizacji zaplanowanej produkcji

  • Przygotowywanie zestawień i analiz potrzebnych do przygotowania planu produkcji i budżetu

  • Przeprowadzanie prognozy produkcyjne i optymalizacja produkcji

  • Przygotowywanie danych i raportów będące podstawą obliczania wskaźników wydajnościowych

  • Dbanie o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad oraz doświadczenie w prowadzeniu i planowaniu produkcji

  • Samodzielność, zaradność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętność pracy w zespole oraz z pracownikami na różnych szczeblach w organizacji

  • Wiedza dotycząca organizacji procesów planowania produkcji

  • Kontrola zdolności produkcyjnych

  • Praca z dokumentacją produkcyjną

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Sumienność, dokładność, doskonała organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Umysł ścisły i analityczny

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pełne szkolenie wdrożeniowe i wsparcie w środowisku pracy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne