Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk - Dyspozytor

Ton-Pol sp z o.o.

  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i dysponowanie zleceń transportowych

  • Kontakt z kierowcą

  • Ustalanie grafiku wyjazdu

  • Pilnowanie terminowości realizacji zleceń

  • Kontakt z klientem

  • Wspomaganie kierowcy w realizacji zlecenia

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

• Biegłości w obsłudze komputera

• Znajomość czasów pracy kierowców będzie dodatkowym atutem

• Dyspozycyjności

Kandydat powinien cechować się:

• Rzetelnością i uczciwością

• Sumiennością i wysoką kulturą osobistą

• Umiejętnością efektywnego organizowania czasu pracy

• Komunikatywnością

To oferujemy

  • Stałą pracę i konkurencyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

ON-POL Sp. Z o.o. z siedzibą w Grójcu jest jedną z pierwszych firm transportowych wyspecjalizowanych w transporcie cysternami spożywczymi. Na rynku istniejemy od roku 1988. W związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem floty pojazdów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Logistyk - Dyspozytor.

Przewiń do profilu firmy