Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk - dział obsługi klienta

Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.O firmie

  • Gustawa Eiffel'a 20
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.

Gustawa Eiffel'a 20

Gliwice

Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Produkcja nastawiona głównie na przemysł samochodowy.

Opis stanowiska:

  • obsługa zamówienia sprzedaży (przyjmowanie zamówień do realizacji; wprowadzanie i kontrola zamówień (prognoz) w systemie MRP; potwierdzanie zamówień do klienta, kontakt z klientem w sprawie realizacji zamówień; kontrola stanów magazynowych wyrobów gotowych, kontakt z Planistą Produkcji oraz innymi działami wewnątrz przedsiębiorstwa w celu zapewnienia terminowości dostaw)
  • nadzór i obsługa obiegu opakowań rotacyjnych
  • obsługa portali Klienta
  • zapewnienie transportu i obsługa celna dostaw/wysyłek

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać kwalifikacje i cechy:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie w logistyce (zakład produkcyjny) min. 2 lata, mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta.
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • umiejętności dostosowywania do zmieniających się warunków
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność
  • potrafić wytrwale, z zaangażowaniem i entuzjazmem dążyć do osiągnięcia celu

Wybranej osobie oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie na pełny etat
  • pracę w przyjaznym i zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • szkolenia
  • pakiet opieki medycznej
  • pakiet świadczeń socjalnych

Ogłoszenie archiwalne