Oferta pracy

Logistyk - dział wnętrz

Firma Handlowa MAX-FLIZ Sp. z o.o. Sp. k. IIO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od 1992 salony MAXFLIZ oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni. Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka MAXFLIZ stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa zamówień
  • kompleksowe przyjmowanie zamówień
  • dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • wycena towaru
  • współpraca z działami handlowymi
  • organizacja transportów

WYMAGANIA:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobny stanowisku – warunek konieczny
  • dobra organizacja pracy i zarządzania czasem pracy
  • charyzma, odpowiedzialność i szeroko rozumiana lojalność
  • biegła obsługa komputera oraz programów Word i Excel
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

MILE WIDZIANE:

  • znajomość programu Optima
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę stałą na pełen etat (praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach 10-18)
  • dobra pensję zasadniczą i atrakcyjny system nagród
  • dużą swobodę w działaniu
  • udział w profesjonalnych szkoleniach
  • rozwój osobisty
  • środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę pracy
Jeżeli dobra atmosfera pracy, rozwój zawodowy oraz praca wśród życzliwych ludzi, dla których profesjonalna obsługa Klienta jest priorytetem, to właśnie Ciebie szukamy. Gwarantujemy Ci stabilność zatrudnienia oraz dogodne warunki wynagrodzenia z możliwością uzyskiwania premii.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy MAXFLIZ, prześlij CV wraz ze zdjęciem i nr telefonu podając w temacie "Logistyk - dział wnętrz".

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.
Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.
Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów, jakość produktów i innowacje, marka Max-Fliz stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową - www.max-fliz.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy