Logo Pracuj.pl

Logistyk

4GRAIN sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zawartych kontraktów
  • współpraca z klientami firmy w zakresie transportu
  • dobór przewoźników i środków transportu

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizowaniu transportu materiałów sypkich - wywrotki 24 tony (zboża, wapno itp.)
  • znajomość rynku przewoźników
  • zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełną wyzwań pracę w małym, zgranym zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój
  • realną perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

4Grain Sp. z o.o. zajmująca się handlem zbożem w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Logistyk.

Teren: Trójmiasto i okolice

Szukamy ludzi otwartych, komunikatywnych, którzy potrafią budować relacje. Cenimy entuzjazm, samodzielność, wysoką motywację i pracowitość.

Logistyk, Gdańsk