Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

Fitness Authority Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Działem Zakupów oraz Działem Sprzedaży.

  • Organizowanie transportu w Europie oraz na wyznaczonych trasach na świecie – transport lądowy, lotniczy i morski.

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi w zakresie negocjacji warunków usług i cen.

  • Monitorowanie i kontrola zleceń transportowych w trakcie ich realizacji, dbanie o jakość i terminowość dostaw.

  • Pozyskiwanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami.

  • Przygotowanie zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane: logistyka, transport),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość Incoterms, procedur celnych, dokumentacji transportowej

  • Praktyczne doświadczenie we współpracy z agencjami celnymi

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Analityczne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w młodym i aktywnym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji rynkowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Luźna atmosfera w firmie

FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o. od ponad 15 lat jest jednym z największych w Polsce producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców.

FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o. to właściciel znanych na całym świecie marek: FA Nutrition, BAD ASS, NUCLEAR NUTRITION, Kevin Levrone Signature Series, GEAR, so good!, Premium Nutrition.

Spółka eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów zarówno w Europie (np. Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Dania) jak i na całym świecie (np. Peru, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irak, Iran, Indie, Australia, Brazylia).

Misją Firmy jest wspieranie zawodników wszystkich dyscyplin sportowych, jak i pasjonatów aktywności fizycznej, w realizacji ich celów, poprzez dostarczanie wszystkim klientom skutecznie działających produktów wysokiej jakości, które są oparte na wieloletnim doświadczeniu i stanowią odpowiedź na najbardziej bieżące potrzeby rynku.

POD KONIEC CZERWCA 2022 RUSZA NOWY ZAKŁAD PRODUKCYJNY FA RUSOCIN.

Przewiń do profilu firmy