Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

Tlc Rental Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie realizacji usług transportowych i montażowych dla klientów oraz prowadzenie dokumentacji związanych z obsługą zamówień

  • planowanie pracy magazynierów oraz kontrola efektywności i wydajności ich pracy w oparciu o analizę danych / planowanie kolejnych działań na podstawie uzyskanych wyników

  • nadzór nad jakością i terminowością serwisów

  • rozliczanie kierowców i magazynierów z powierzonych zadań (w tym firm zewnętrznych i podwykonawców)

  • współpraca ze stałymi przewoźnikami i podwykonawcami

  • poszerzanie bazy przewoźników i podwykonawców

  • kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

  • aktywny udział i odpowiedzialność za inwentaryzację towaru

  • wprowadzanie dokumentów do systemu SAP Business one

  • optymalizacja kosztów transportu

  • kontrola i ewidencja faktur kosztowych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy – w szczególności z działem handlowym

  • współpraca z pozostałymi spółkami z Grupy TLC

  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i ppoż.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenie na stanowisku logistyka/dyspozytora w branży budowlanej, technicznej lub/i transportowej

  • wysoko rozwiniętej umiejętności organizacji czasu pracy swojego oraz zespołu

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe kierunkowe: logistyka lub pokrewne)

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • prawa jazdy kat. B

  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych – mile widziane

  • znajomość systemu SAP Business One będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowania

  • możliwość rozwoju osobistego

  • niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Lider w wynajmie i sprzedaży tymczasowych systemów ogrodzeniowych, systemów zabezpieczeń krawędzi oraz schodów tymczasowych ze skandynawskim doświadczeniem, obsługujący największe inwestycje budowlane poszukuje osoby na stanowisko: Logistyk.

Przewiń do profilu firmy