Logistyk - Handlowiec

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.09.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 03.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CERSTYL ® jest firmą handlową (importerem) z branży wykończenia wnętrz, z doświadczeniem od 1994 roku, zajmującą się sprzedażą płytek ceramicznych i artykułów wyposażenia łazienek, głównie włoskich producentów, gwarantujących najwyższy design & styl.

    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Obornicka (Heleny Szafran 7)
    Zatrudnienie: na umowę o pracę
    Praca od zaraz
    ZADANIA:
    WYMAGANIA:
    OFERUJEMY:
    • Obsługa importu firmy, na bieżąco rezerwowanie i zamawianie towarów w fabrykach
    • Organizacja załadunków
      i transportów zagranicznych
    • Optymalizowanie kosztów transportu
    • Przyjmowanie towarów
      na magazyn dokumentami
      PZ i wprowadzanie ich do sprzedaży
    • Analizowanie sprzedaży i optymalizowanie stanów zapasów
    • Stałe monitorowanie rotacji towarów
    • Inicjowanie działań poprawiających obrót zapasami
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienność
    • Znajomość języka angielskiego
      na poziomie komunikatywnym
    • Wykształcenie z logistyki handlu lub pokrewne (techniczne, ekonomiczne)
    • Dobra znajomość obsługi komputera i obsługi programów handlowych
    Mile widziane
    • doświadczenie w pracy
      na podobnym stanowisku
    • Stałą i ciekawą pracę w zespole opartym na partnerskich stosunkach pracy
    • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego
    • Dużą samodzielność prowadzonych działań
    • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia
    • Zatrudnienie na pełen etat (zatrudniamy też studentów)

    Prosimy o kompletne aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny).