Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

Stecol Corporation

  • Jagodne (pow. siedlecki)

    Jagodne (pow. siedlecki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie dostawców potrzebnych surowców/materiałów i organizowanie sposobów ich transportu

  • analizowanie ofert handlowych i transportowych

  • koordynowanie dostaw i nadzór nad ich terminową realizacją

  • kontrola załadunków i rozładunków przyjmowanych materiałów

  • zapewnienie ciągłości dostaw zgodnie z zapotrzebowaniem budowy

  • rozliczanie dostaw materiałów

  • weryfikacja ilościowa faktur

  • wspomaganie organizacji procesu zakupu/wynajmu sprzętu budowlanego, towarów, materiałów czy usług na potrzeby budowy

  • bieżący kontakt z potencjalnymi podwykonawcami, dostawcami, usługodawcami

  • wysyłanie zapytań ofertowych

  • przygotowywanie tabel porównawczych i analiz otrzymanych ofert.

  • prowadzenie i uaktualnianie rejestru podwykonawców, dostawców, usługodawców

  • tworzenie baz dostawców, usługodawców i podwykonawców oraz udział w procesie ich wyboru i kontraktacji

  • wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert

  • udział w procesie negocjacji warunków umów/zleceń

  • przygotowywanie umów i zamówień

  • kontrola kosztów i budżetu

  • przygotowywanie zestawień dla kierownictwa kontraktu

Nasze wymagania

  • min.2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej

  • wykształcenie wyższe, preferowane: Budownictwo

  • znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość rynku w zakresie materiałów budowlanych i wykonawstwa

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • opiekę medyczną

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • ciekawą pracę pełną wyzwań

  • przyjazną atmosferę

  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Obecnie realizujemy projekt pn. „Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku węzeł „Ryczołek” (koniec obw. Mińska Maz.) – Siedlce, Odcinek IV od węzła „Groszki” (bez węzła) do węzła „Gręzów” (bez węzła) o dl. ok. 12,89 km”

Przewiń do profilu firmy