Oferta pracy

Logistyk

Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o.

  • Owocowa 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Owocowa 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w zakresie pobierania próbek (umawianie terminów, weryfikacja i uszczegółowienie informacji dotyczących sposobu i punktów pobierania, pozyskanie informacji umożliwiającej sprawną obsługę zlecenia – ze szczególnym uwzględnieniem procedur wejścia do siedziby klienta) z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi informatycznych (np. Prolab, Geotask)

  • Współpraca z biurem sprzedaży na etapie przygotowania oferty i z pozostałymi jednostkami w firmie.

  • Logistyczne planowanie pobierania, odbierania, dostarczania próbek. Układanie transportu dla wszystkich próbkobiorców z uwzględnieniem najlepszych dojazdów oraz czasów pracy w celu uzyskania najlepszej efektywności.

  • Obsługa logistyczna wewnątrz firmy (m.in. sprzęt, interco, butelki)

  • Zapewnienie sprawnych narzędzi umożliwiających pracę pracowni.

  • Kontrola statusu pobierania próbek zleconych w danych terminach.

  • Nadzór i współpraca nad pracownikami pracowni.

  • Terminowe wykonywanie zleceń w zakresie pobierania próbek.

  • Rzetelne wykonanie powierzonych zadań.

  • Utrzymanie dobrych relacji z klientem i zapewnienie profesjonalnego wizerunek firmy na zewnątrz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunek logistyka i pokrewne.

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat.

  • Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Dofinansowanie do opieki medycznej.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2019 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 4,56 biliona euro proforma, zatrudniając około 45 000 pracowników w 800 laboratoriach w 47 krajach.

Przewiń do profilu firmy