Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

HOYER Polska Sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Logistyk

Opis stanowiska:

  • planowanie transportów w ramach kontraktu
  • nadzór i monitorowanie prawidłowości wykonywania zleceń
  • zarządzanie czasem pracy kierowców oraz flotą własną i przewoźników

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań
  • zaangażowanie, proaktywna postawa oraz samodzielność w działaniu
  • doświadczenie w branży TSL na stanowiskach Logistyk / Spedytor / Dysponent
  • dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę
  • opiekę medyczną oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie, karta Benefit, bony świąteczne)
  • kursy językowe
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • praca w międzynarodowej organizacji

Ogłoszenie archiwalne